Draudzes nams Bruklinā (ir bijis pārdots).

2011. gada 4. februārī Ņujorkas latviešu ev. lut. draudze pārdeva savu agrāko Draudzes namu Jaunavas Marijas - grieķu melkītu katoļu draudzei (Church of the Virgin Mary - Greek Melkite Catholic Church), kura atrodas namam blakus. Brukinas latviešu skolai ir atļauts namā sanākt līdz 2011. gada 15. maijam. Pēc šī datuma latvieši te vairs neuzturēsies un nekādi latviešu sarīkojumi tur vairs nenotiks. Šī lapa saglabāta archīvam.

Bruklinas Draudzes NamsŅujorkas latviešu ev. lut. draudzes Bruklinas draudzes nams ir piecu stāvu brūnakmeņu (brownstone)  māja Ņujorkas pilsētas, Bruklinas (Brooklyn) apriņķa Park slope rajonā. Bruklinas draudzes namā ir vairākas telpas un maza zāle pagrab stāvā.

Bruklinas draudzes namā arī satiekas Bruklinas latviešu skola - www.CentreLV.Com (saite vairs nedarbojās).

Pasta adrese:

Latvian Ev. Luth Church of New York
564 Second Street
Brooklyn, NY 11215
Telefons: (718) 768-7721
Draudzes tīmekļa lapaspuse: www.nydraudze.org

 

Bruklinas Draudzes Nama telpasBruklinas Draudzes Nama telpas


Skat zemāk kur ir vēl bildes no Bruklinas Draudzes nama.

Ņujorkas latviešu ev. lut. draudzes tīmekļa lapa atrodama www.nydraudze.org.

Ceļa norādījumi:

Bruklinas draudzes nama adrese ir 564 Second Street kas atrodas starp 7. un 8. Avēnijām, un ir Bruklinas "Park Slope" rajonā. Tas ir tuvu "Grand Army Plaza", kur Flatbush Avēnija un Eastern Parkway šķērso viens otru pie "Prospect Park" ieejas. Jūs atradīsiet izdrukājamo ceļa karti www.nydraudze.org, nospiediet "Ceļa norādijumi" un dari "page down" uz "Draudzes Nams". Tad noklikšķiet uz kartes. Ir iespējams automašīnu novietot uz ielas, ja variet atrast vietu. Pret maksas autostāvvietas atrodamas uz Union Street starp 6. un 7. Avēnijām un uz 12. Street starp 7. un 8. Avēnijām.

Ar publisko transportu:

Pa "SUBWAY": Izvēlaties subway līniju kas Jums ērtāk un brauciet uz "Brooklyn" pusi. Varbūt vēlēsities izdrukāt ceļa karti kas minēta ceļa norādījumos (uz augšu).

F Subway līneJa brauciet ar F līniju: izkāpiet 7th Ave (and 9th Street), staigājiet uz ziemeļiem 7 blokus (pa 7th Ave)  un tad griežaties pa labi uz 2nd St.

B Subway līneQ Subway līneJa brauciet ar B vai Q līniju: izkāpiet 7 Avenue (and Flatbush Avenue), staigājiet uz dienvidiem 11 blocks (pa 7th Ave) un tad griežaties pa kreisi uz 2nd St.

4 Subway line5 Subway lineJa brauciet ar 4 vai 5 līniju: izkāpiet Atlantic Avenue pārsēžaties uz 2 vai 3 līniju un sekojiet norādījumus priekš 2 vai 3 līnijas zemāk..

2 Subway line3 Subway lineJa brauciet ar 2 vai 3 līniju: izkāpiet Grand Army Plaza, staigājiet uz dienvidiem apmēram 9 blokus (pa 8th Ave) un griežaties pa labi uz 2nd St. 

D Subway lineM Subway lineN subway lineR Subway lineJa brauciet ar D, M, N vai R līniju: izkāpiet Pacific St and 4th Ave., staigājiet uz dienvidiem 15 blokus (pa 4th Ave), griežaties pa kreisi uz 2nd St un tad turpiniet staigāt uz austrumiem (pa 2nd Street) 3 ar pus blokus. Ievērojiet, ka M un R līnijas varbūt arī piestājas pie Union Street, tad jāstaigā uz dienvidiem tikai 5 blokus pa 4th Ave.

MTA logoAutobuss un subway informācija:

Ņujorkas pilsētas (MTA New York City Transit) informācija atrodama www.mta.info. Subway kartes dabūjamas subway ieejas kioskos (kur Metro Card nopērk).

Bruklinas Draudzes Nama telpasBruklinas Draudzes Nama telpas

Iela, kur atrodas Bruklinas draudzes namsSkats no nama augštāva loga uz Manhatenu