Latviešu Ev. Lut. draudzes Jonkeru, NY Baznīca

Jonkeru baznīcaŅujorkas Latviešu Evangēliski Luteriskā Draudzes Jonkeru Baznīca atrodas Yonkers pilsētā, apmēram trešdaļa jūdze uz ziemeļiem no Ņujorkas pilsētas Bronx rajona robežas.
Jonkeru baznīcā ir arī latviešu skola un vairākas sabiedriskās telpas.

Pasta adrese: Latvian Ev. Luth. Church
Valentine Lane & Leighton Avenue
Yonkers, NY 10705
Telefons: (914) 476-4787.

Jonkeru baznica Draudzes tīmekļa lapaspuse: www.nydraudze.org.

Apciemojiet Jonkeru baznīcas lapu "Latvian Ev. Lutheran Church of New York Yonkers" Facebook-ā Facebook.

Mācītāja Juŗa Saivara tīmekļa vietne: www.Kancele.net

Jonkeru baznīca KĀ NOKĻŪT:

Apkārtnes karte
Lai redzētu Jonkeru baznīcas apkārtnes karti noklikšķiet: www.mapq.st/QSWAwt

Ar automašīnu: Draudzes tīmekļa lapās (www.nydraudze.org) zem "Ceļa norādījumi" variet atrast izdrukājamo karti Jonkeru baznīcai un citiem draudzes īpašumiem. Jonkeru baznīca atrodas vienu bloku uz rietumiem, pa Valentine Lane, no South Broadway (US Route 9), Yonkers pilsētas dienvidaustrumu daļa, apmēram trešdaļa jūdze uz ziemeļiem no Ņujorkas pilsētas Bronx rajona robežas.

Jonkeru baznīcaAr sabiedrisko transportu:

1 Subway lineNo Ņujorkas pilsētas centra, vistuvākā metro (jeb Subway) piestātne ir maršruta #1 - Van Cortlandt Park / 242 Street, kas ir pēdējā piestātne. Atstājot staciju, turaties pa labi un nokāpiet lejā līdz ielas, kas būs Broadway. Jūs tad būsiet 2 jūdzes (3,2 km) uz dienvidiem no Baznīcas. Tad jāpārsēžas autobusā, maršruts Bx9, uz "Riverdale / 262 St.", lai turpināt braukt uz ziemeļiem, līdz pēdējai piestātnei (262 Street), kas būs tuvu  robežai ar Yonkers pilsētu. Pēc izkāpšanas no autobusa, staigājiet uz ziemeļiem pa Broadway (Yonkers tās nosaukums ir South Broadway), līdz Valentine Lane, kur jāgriežas pa kreisi. Jonkeru baznīca būs kreisā pusē pie Leighton Avenue stūra. Baznīcas galvenā ieeja ir no Leighton Avenue. Pastaigas attālums no 262 Street autobusa piestātnes līdz Baznīcai ir ap pus (0,5) jūdze (0,8 km).

Māc. Juris Saivars Jonkeru baznīcāVariet arī braukt no Ņujorkas pilsētas centra ar ekspreša autobusu BxM#1, BxM#2, and BxM#3 līnijām.

MTA Metro North RailroadNo Grand Central Terminal (pie Park Avenue & East 42nd Street, brauciet ar Hudson Line lokālo vilcienu uz Ludlow piestātni. Staigājiet pa Ludlow Street (uz austrumiem - prom no Hudsonas upes). Pa ceļam jūs šķērsosiet Bridge Street un Hawthorne Ave. Kad tieciet pie Riverdale Ave, pagriežaties pa labi un staigājiet uz dienvidiem. Pa ceļam jūs šķērsosiet Pier Street, Morris Street, Post Street, Culver Street, Franklin Ave., un Radford Street. Kad ieciet pie Valentine Lane pagriežaties pa kreisi un staigājiet līdz Leighton Ave, kur atradīsiet Jonkeru baznīcu. Pagriežaties pa labi uz Leighton Ave. kur ir baznīcas galvenā ieeja. ja nevēlaties staigāt šo gabalu, tad brauciet ar vilcienu tālāk uz Yonkers, kas ir nākamā pietura pēc Ludlow, un kur varēsiet atrast vai izsaukt taksometrus. Uz Yonkers staciju var nokļūt arī ar ekspreša vilcienu.

MTA logoAutobuss un apakšzemes vilciena informācija:

Ņujorkas pilsētas transportam (MTA New York City Transit) lūdzu aplūkojiet: www.mta.info.

Informācijai par Westčesteras apriņķa (Westchester County (NY) Bee Line) autobusiem lūdzu aplūkojiet www.westchestergov.com/beelinebus.