Latviešu ev. lut. draudzes Salas Baznīca, NY.

Salas baznīcaŅujorkas Latviešu Evangēliski Luteriskā Draudzes Salas Baznīca atrodas Huntington Hills pilsētā, apmēram dažas jūdzes uz austrumiem no Nassau un Suffolk apriņķu robežas.

Salas baznīcā ir arī latviešu skolas un vairākas sabiedriskās telpas.


Salas baznīcaPasta adrese:

Latvian Ev. Luth. Church
4 Riga Lane
Melville, NY 11747
Telefons: (631) 253-3946.
Draudzes tīmekļa lapaspuse: www.nydraudze.org
Māc. Laris Saliņš Salas baznīcāCeļa norādījumi:

Draudzes tīmekļa lapās (skat iepriekšējo paragrāfu) zem "Ceļa norādījumi" variet atrast izdrukājamo karti Salas baznīcai un citiem draudzes īpašumiem.

Ja brauc no rietumiem (no Ņujorkas pilsētas virziena), tad brauc pa Long Island Expressway austrumu virzienā līdz 49. nobrauktuves. Tad jāturas uz South Service Road austruma virzienā (ceļš iet līdztekus Long Island Expressway). Pēc trešās satiksmes gaismas, trešā iela ir Beaumont Drive. Tur jāgriežas pa labi. Nākošā iela pa kreisi ir Riga Lane, kur jāgriežas pa kreisi. Pēc 100 metriem baznīca būs redzama labā pusē.

Ja brauca no austrumiem, tad brauc pa Long Island Expressway rietumu virzienā līdz 50. nobrauktuves. Nobrauktuves galā jābrauc pa kreisi un jākrusto Long Island Expressway braucot pa Bagatelle Road. Pie otrās satiksmes gaismas ir Wilmington Drive, kur jāgriežas pa labi. Pirmā iela pa labi ir Threepence Drive, kur jāgriežas pa labi. Otrā iela pa labi ir Riga Lane, kur jāgriežas pa labi. 100 metru pirms nākamās šķērsielas, baznīca būs redzama kreisa puse.

Salas baznīcaAr publisko transportu:

Ir samērā grūti baznīcai tuvu nokļūt ar publisko transportu. Tuvākā vilciena piestātne ir Huntington, kas atrodas uz MTA Long Island Railroad (LIRR) Port Jefferson Branch. Stacija ir apmēram 7as jūdzes prom no baznīcas. Taksīša brauciens no Huntington stacijas maksā ap $12. Ar iepriekšēju sazināšanos var sarunāt, ka kāds atbrauc uz staciju un tur pievāca. Ivars Bērziņš ir uzņēmies baznīcas transporta koordinatora posteni Suffolk County (631)-273-2127 vai ivars@berzins.com).


Salas baznīcaMTA logoPubliskā transporta informācija:

Salas piepilsētas vilcienam (MTA Long Island Rail Road) lūdzu aplūkojiet: www.mta.info.

Suffolk apriņķa autobuss informācijai lūdzu aplūkojiet: www.sct-bus.org.

 

Salas baznīcas sabiedriskās telpas

Salas baznīcas sabiedriskās telpas

Salas baznīcas sabiedriskās telpas